Nagrania z CopyCamp

Nagrania z CopyCamp

Fundacja Nowoczesna Polska udostępniła już na swoim kanale YT pełne nagrania z I edycji konferencji CopyCamp, która odbyła się 26 listopada, tego roku. Zapraszamy do przejrzenia wystąpień. Program wystąpień dostępny jest zaś na stronie CopyCamp.

 

Kilka słów o konferencji ze strony CopyCamp.pl:

"Konferencja CopyCamp jest częścią projektu Przyszłość prawa autorskiego, prowadzonego przez Fundację Nowoczesna Polska i zarazem pierwszym w Polsce, organizowanym na dużą skalę spotkaniem osób zajmujących się problematyką praw autorskich. Pierwsza edycja konferencji odbyła się w warszawskim kinie „Kultura” 26.11.2012 r., kolejną planujemy przeprowadzić jesienią 2013 roku.

Do udziału w konferencji zapraszamy reprezentantów środowisk twórczych, działaczy społecznych, prawników, naukowców i polityków, zajmujących różne, a niekiedy bardzo odległe, stanowiska w trwających obecnie debatach poświęconych obiegowi dóbr kultury. Celem CopyCampu jest umożliwienie im podjęcia dialogu.

Partnerami pierwszej edycji CopyCampu byli: Stowarzyszenie Filmowców Polskich (partner strategiczny i gospodarz konferencji), Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, Trust for Civil Society in Central and Eastern Europe oraz firma Google."