Staż

Jeżeli zastanawiasz się, czy praca analityka/badacza jest dla Ciebie i chcesz sprawdzić się „w boju”, 
lubisz i potrafisz pracować w grupie, odpowiedzialnie i systematycznie,
wiesz co nieco o statystyce, a mikro i makroekonomia nie są Ci obce  (i lubisz się uczyć),
możesz spędzić z nami ok. 20 godzin tygodniowo,
to zapraszamy Cię na

staż naukowy w projektach badawczych.

 

 

Szukamy osób, które skończyły II rok ekonomii, matematyki lub pokrewny kierunek. Każdy znajdzie coś dla siebie: od ekonomii eksperymentalnej, przez analizę danych (w tym big data), teorię, po modele makroekonomiczne. Nasz zespół jest międzynarodowy, więc musisz być w stanie funkcjonować po angielsku ( w tym czytać prace naukowe).

Oferujemy:

  1. Opiekę naukową: projektami kierują doświadczeni naukowcy z Polski i świata. W GRAPE możesz z nimi porozmawiać o Twoich planach naukowych, o licencjcie, magisterce i nie tylko.
  2. Nowe umiejętności: kluczowa jest dla nas replikowalność badań, dlatego stawiamy na automatyzację pracy naukowej. Poznasz programy i metody pracy, dzięki którym pisanie Twojej magisterki czy licencjatu będzie duuużo łatwiejsze.
  3. Zaliczenie stażu studenckiego.
  4. Elastyczność godzin pracy.
  5. Twoje nazwisko w Dzienniku Gazecie Prawnej, gdzie publikujemy co tydzień felietony. Nic nie stoi na przeszkodzie, by Twój tekst dołączył do serii GRAPE | Tłoczone z danych.
  6. Atrakcyjne wynagrodzenie, negocjowane indywidualnie

 

Prześlij nam swoje CV, wykaz ocen i esej (najlepiej w jęz. angielskim) na adres: grape@grape.org.pl. Szukamy osób, które lubią się uczyć i są systematyczne, dlatego prosimy Cię o wykaz ocen, ale nie musisz pędzić do dziekanatu: wydruk z USOS czy Wirtualnego dziekanatu w zupełności wystarczy.

Prosimy Cię o esej, bo chcemy poznać, jak składasz myśli i zdania. Możesz podzielić się z nami raportem przygotowanym na studiach/ pracą licencjacką/magisterską lub jako ekonomist(k)a, opowiedzieć się za lub przeciw wybranemu z dwóch stwierdzeń: (1) Studia to przede wszystkim sygnał dla pracodawcy; (2) Roboty zastąpią ludzi i prawie wszyscy będą bezrobotni.

 

31/08/2021